Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesny prysznic ze sprzętami Frapeti. Poznaj produkty internetowego sklepu z armaturą sanitarną

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wiele osób, podczas projektowania nowej łazienki, zamienia istniejącą wannę na prysznic. To wygodniejsze rozwiązanie, które daje nam możliwość lepszego zagospodarowania tego pomieszczenia. Prysznic pozwala na znacznie szybszą kąpiel, a pozostałe miejsce możemy wykorzystać na umieszczenie pralki lub dodatkowej szafki. Widać to szczególnie w blokach, w których łazienki mają bardzo mały metraż. Jeśli zdecydowałeś się na prysznic, sklep Frapeti.pl pomoże Ci wybrać odpowiednie baterie prysznicowe i kolumny, które wyróżniają się ciekawym designem. Sprawdź nasze propozycje.

Baterie prysznicowe łazienkowe – praktyczny element wyposażenia

Jeśli jesteś na etapie wykańczania łazienki, dobrze trafiłeś. Sklep Frapeti przygotował specjalną ofertę dla gadżeciarzy i fanów nowoczesnego stylu. Baterie łazienkowe prysznicowe są podstawowym wyposażeniem prysznica. Dzięki nim regulujemy strumień wody, ustawiamy temperaturę i swobodnie ustawiamy jej nasilenie. Przemyślany zakup jest kluczem do sukcesu. Jedną z ciekawszych propozycji jest bateria z elektronicznym panelem – iFlow. Intuicyjna bateria posiada komfortowe pokrętło, za pomocą którego regulujemy temperaturę i strumień wody. Produkt wygląda designersko i świetnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach.

Kolumny prysznicowe z deszczownicą – wielofunkcyjne rozwiązanie łazienki

Dla fanów wygodny i relaksu pod prysznicem, polecamy kolumny prysznicowe wyposażone w deszczownicę. Taki natrysk z powodzeniem zastępuje wizytę u fizjoterapeuty. To sprawia, że kąpiel jest przyjemna i daje nam możliwość błyskawicznego umycia. Współczesne zestawy posiadają wiele funkcji, które dostosowują się indywidualnie do użytkownika. Regulowane baterie termostatyczne pozwalają na zmniejszenie zużycia wody poprzez optymalizację jej przepływu. Kolumny prysznicowe przyciągają wzrok i z pewnością będą wyróżniającym się elementem aranżacji. Sprawdź je wszystkie na https://frapeti.pl/collections/kolumny-prysznicowe

Comments are closed.