Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Technorattanowe rogówki ogrodowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zaaranżowanie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest niezwykle proste. Dzięki licznym kompletom meblowym możliwe stanie się wykreowanie miejsca do relaksu, podawania posiłków, podejmowania gości. Wśród rekomendowanych kompletów wymienia się rogówki ogrodowe. Czy taki mebel spełni oczekiwania?

Rogówki ogrodowe technorattanowe – trwałość na lata

Rogówki ogrodowe to najczęściej wybierane elementy ogrodowej zabudowy. Rogówki pozwalają na wygodne usadzenie kilku osób czy też drzemanie w cieniu parasola. Wśród nowoczesnych rogówek największym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe – łączą one świetne parametry techniczne oraz doskonały wygląd. Rogówki ogrodowe z technorattanu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, dzięki czemu ich podnoszenie nie sprawia problemów. Okrycie mebli tworzy plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura plecionki nie wchłania brudu, kurzu, jej czyszczenie nie jest problematyczne. Atutem syntetycznego technorattanu jest fakt, że nie jest on podatny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Nawet po wielu latach nie płowieje i prezentuje się doskonale.

Rogówki ogrodowe w cieniu pergoli lub parasola

Rogówki ogrodowe, uzupełnione o obszerny stół kawowy, warto ustawić w cieniu parasola lub też pergoli ogrodowej. Nowoczesne parasole ogrodowe posiadają kilka punktów regulacji, które pozwolą na precyzyjne ustawienie kąta padania cienia. Czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej pokrytej warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza chroni zarówno przed silnym słońcem, ciepłem, jak i niespodziewaną mżawką. Parasole osadza się na podstawach do wkopania w ziemię, jak i podstawach granitowych, odpowiednich na tarasy. Pergole ogrodowe to nowoczesne konstrukcje, które precyzyjnie wyznaczają przestrzeń wypoczynkową. Pergole wznoszone są dzięki elementom modułowym wykonanym z aluminium. Zintegrowana w konstrukcji rynna pozwala na odprowadzanie wody deszczowej poza obręb pergoli. Na szczycie konstrukcji znajduje się dach wykonany z aluminiowych, ruchomych lameli.

Comments are closed.