Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Wygodne narożniki w salonie – jaki model wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Salony i pokoje dzienne to przestrzenie, gdzie szukamy spokoju, relaksu i możliwości spędzenia czasu w gronie najbliższych. Odpowiednie zaaranżowanie takiej przestrzeni jest kluczowe! Najlepszym rozwiązaniem w salonie będą wygodne narożniki w kształcie U. Jaki model wybrać?

Komfortowe narożniki U – funkcjonalne meble w zasięgu ręki

Narożniki U to jedne z najchętniej wybieranych mebli wypoczynkowych. Rozłożyste kanapy świetnie sprawdzają się w salonach, gdzie spędzamy czas w gronie bliskich czy znajomych. Nowoczesne narożniki U świetnie sprawdzają się w każdej aranżacji: minimalistycznej, glamour, skandynawskiej czy loftowej. Dzięki przemyślanej konstrukcji meble takie gwarantują wygodę. Wiele dostępnych modeli posiada funkcję relaks – oznacza to, że wyznaczone segmenty sofy mogą nieznacznie wysuwać się w tył, jednocześnie udostępniając podnóżki i zagłówki. W ten sposób możliwy jest odpoczynek na jeszcze wyższym poziomie! Chcąc wykreować wygodną przestrzeń do podejmowania gości, narożniki U wystarczy uzupełnić o eleganckie stoliki kawowe, na których położyć można ciasta, filiżanki z kawą czy kieliszki wina.

Narożniki z funkcją spania

Nowoczesne narożniki to nie tylko wygodne meble wypoczynkowe – narożniki z funkcją spania pozwolą zmienić komfortowy mebel dzienny w łóżko, np. dla gości. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie w mieszkaniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Dzięki przemyślanej konstrukcji narożniki zmienią się w komfortowe miejsce do spania, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Atutem sof tego typu są także wewnętrzne komory, które zapewnią sporo miejsca do przechowywania dodatkowych kołder czy poduszek. Narożniki z funkcją spania świetnie wpisują się w najnowsze trendy, tapicerowane są tkaninami o wysokiej odporności na ścieranie.

 

Comments are closed.