Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserowa po serii przeprowadzonych zabiegów pozwala na uwolnienie się od problemu ciągle odrastających włosów z danej części ciała. Jest to problem, który dotyka wiele osób. Jedni radzą sobie z nim lepiej – inni gorzej. Depilacja laserowa pomaga nie tylko w codziennym życiu zaoszczędzając czas, dając efekty gładkiej i miłej skóry, ale również buduje pewność siebie. Niektóre osoby mogą posiadaj różnorodne choroby, które sprawiają im wizualny dyskomfort – na przykład hirsutyzm. Żadna klasyczna depilacja nie da tak dobrych efektów.

Depilacja laserowa – charakterystyka procesu

Bardzo duża część osób zastanawia się jak dochodzi do tego, że zwykły laser i naświetlanie danego miejsca może zahamować wzrost włosów. Wszystko opiera się o właściwości fizyczne lasera, który nie świeci ,,byle jak”. To ustawione światło o określonej długości fali, które natrafia dokładnie na melaninę – barwnik skóry. Melanina przekształcając energie świetlną w cieplną potrafi nagrzewać się do wysokiej temperatury. Znajdujące się obok melaniny cebulki włosów zostają zniszczone pod wpływem emitowania temperatury przez co w przyszłości nie są w stanie produkować włosów. Proces jest permanentny, gdyż cebulki włosowe nie mają możliwości do regeneracji. 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdansk/

W zależności od nowoczesności lasera zabieg może przebiegać z mniejszymi bądź większymi skutkami ubocznymi – lecz nawet te większe są czasowe i trafią tylko kilka godzin po zabiegu. Są nimi zaczerwienienie lub obrzęk spowodowane podwyższeniem temperatury we wnętrzu skóry. Jednak najlepszej jakości lasery jednocześnie posiadają komponenty chłodzące, które jednocześnie chłodząc skórę zmniejszają jej przekrwienie i obrzęk. 

Depilacja laserowa Gdańsk

Z tego też powodu należy wybierać najbardziej profesjonalne salony depilacji, które posiadają dobry sprzęt i personel. Skupisko takich miejsc znajduje się z reguły w miastach takich jak Gdańsk. Salony sieci depilacja.pl czekają z otwartymi rękami, aby zając się najbardziej wymagającymi klientami. 

Comments are closed.