Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Kriolipoliza Cool Tech – czym jest?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Walka z nadmiarem tkanki tłuszczowej może być długa i żmudna – wiedzą o tym wszyscy, którzy chociaż raz przebywali na diecie. Dzisiaj medycyna proponuje nam szeroki wachlarz zabiegów oraz rozwiązań, które mają nam pomóc w pozbyciu się tego problemu. Jednym z częściej stosowanych rozwiązań jest kriolipoliza Cool Tech. Jak przeprowadzany jest zabieg kriolipolizy? Na czym polega?

Kriolipoliza Cool Tech – skuteczna walka z tkanką tłuszczową

Zabiegi kriolipolizy przeprowadzane są w Polsce z powodzeniem od wielu lat – kriolipoliza Cool Tech to zabieg podczas którego na wybrane partie skóry oddziałuje się niskimi temperaturami. Znaczne schłodzenie tkanki tłuszczowej doprowadza do uszkodzenia komórek tłuszczowych – to jedna z najskuteczniejszych metod na walkę z tym problemem. kriolipoliza Cool Tech zalecana jest do stosowana w przypadku tłuszczu na pośladkach, udach, brzuchu, plecach. Zabiegi kriolipolizy są bezpieczne – nie ingerują one w nasze ciało, są bezbolesne, nie trzeba się do nich specjalnie przygotowywać. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut – w tym czasie do wybranego kawałka skóry przykładana jest specjalistyczna głowica, która zasysa skórę i schładza ją do temperatury ok. 0 stopni Celsjusza. Efekty zabiegu widoczne są po kilku tygodniach – wynika to z procesów metabolicznych zachodzących w naszych organizmach oraz faktu, że uszkodzone komórki muszą zostać usunięte przy pomocy układu limfatycznego. W większości przypadków nie ma potrzeby powtarzania zabiegu, jeśli jednak jest on zalecany czas pomiędzy zabiegami nie powinien być mniejszy niż 3-4 tygodnie.

Czy kriolipoliza Cool Tech to zabieg dla każdego?

Zabieg kriolipolizy Cool Tech jest bezpieczny, jednak nie może być przeprowadzany u osób posiadających wszczepione sprzęty medyczne, np. rozrusznik serca. Przeciwwskazaniem są również wszelkie schorzenia wątrobowe.

Comments are closed.