Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Dobrze dobrane bryczesy do jazdy konnej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wszyscy zgodnie przyznają, że obecnie na rynku znaleźć można różne rodzaje bryczesów – spodni do jazdy konnej. Nie tylko chodzi o rodzaje, ale również o kolorystykę. Ciekawym przykładem wydają się spodnie, które są imitacją popularnych jeansów.

Bryczesy z długim i krótkim lejem

Bryczesy z krótkim lejem polecane są dla osób początkujących. Dlaczego? Posiadają one mniejszą przyczepność, przez to, że wzmocniona jest tylko część spodni. Może ktoś powiedzieć, że przez to są one mniej bezpiecznie. Tak nie jest. Osoby początkujące muszą nauczyć się pracować nie tylko z koniem, ale również z własnym ciałem. Muszą one nabyć pewne umiejętności, dlatego lepszym wyborem w ich przypadku okażą się takie spodnie. Dopiero potem będzie można pomyśleć o tym, aby nabyć bryczesy z długim lejem kolanowym. Posiadają one wzmocnienie na całej wewnętrznej powierzchni nóg, od krocza i pośladków, poprzez wewnętrzną stronę ud, aż po łydki. Dzięki nim nikt nie będzie miał problemu z utrzymaniem się w siodle.

Bryczesy HKM dla każdego

Wybierając spodnie do jazdy konnej, zwracajmy uwagę nie tylko na swoją wygodę, ale również na ich wykonanie. Kupujmy solidnej jakości spodnie, które będą w stanie wytrzymać z nami przez długi czas. Nic więc dziwnego, że duża część osób kupuje bryczesy HKM. Wykonane z niezwykłą dbałością, dostępne są w wielu rozmiarach, więc każdy jeździec będzie mógł kupić odpowiedni produkt dla siebie. Chociaż jest także wiele innych firm, które to oferują możliwość zakupu specjalnych spodni do jazdy konnej. 

Comments are closed.