Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Proste, ale zyskowne zadania do wykonania

Pinterest LinkedIn Tumblr

Amazon Mechanical Turk to pojęcie, które coraz częściej pojawia się na rynku usług biznesowych. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie dochodu pasywnego. Dochód pasywny to nic innego, jak aktywa, których celem jest przynoszenie zysków.

Czym jest crowdsourcing?

Aby zapoznać się z pojęciem Amazon mechanical turk job examples (usługa oferowana m.in. przez 10Clouds), należy w pierwszej kolejności przypomnieć, na czym tak naprawdę polega crowdsourcing. Według pojęcia encyklopedycznego, jest to”to proces, który polega na angażowaniu się szerokiej grupy ludzi do wykonywania zadań i proponowania rozwiązań, aby zrealizować konkretne cele organizatora”.

Czy wiele firm wykorzystuje tego typu usługi? Oczywiście, że tak. Przykładem mogą być tutaj chociażby organizacje non-profit, czy też instytucje publiczne. Crowdsourcing jest w stanie zastąpić pracowników. 

Wśród zalet crowdsourcingu wymienić można:

 • zaangażowana wspólnota firmowa,
 • oszczędność czasu i pieniędzy,
 • różnorodność zgłoszanych projektów i ich oryginalność,
 • lepsze dopasowanie do potrzeb konsumentów, jeżeli chodzi o oferowane produkty i usługi,
 • korzyści marketingowo-promocyjne.

Amazon Mechanical Turk

Kolejne sformułowanie encyklopedyczne określa to, jako crowdsourcing prostych zadań, których obecnie nie można wykonać automatycznie. Wiele osób może tą nazwę kojarzyć z jedną z najpopularniejszych firm, jakie działają w wielu miastach. Mowa oczywiście o Amazon, które Amazon Mechanical Turk oferuje jako jedna z wielu swoich usług. W prostszym ujęciu jest to tak naprawdę rynek  do wykonywania wirtualnych zadań, do których potrzebny jest umysł ludzki. Co oferuje Amazon Mechanical Turk?

Człowiek lepszy od komputera

Amazon Mechanical Turk to tak naprawdę dowód na to, że człowiek jest istotą, której nie jest w stanie zastąpić żaden komputer. Są takie zadania, które jest w stanie wykonać tylko umysł ludzki. Przykładem takich zadań może być:

 • etykietowanie dużego zbioru obrazków, 
 • weryfikowanie tłumaczenia,
 • identyfikacja obiektów na zdjęciu lub filmie,
 • badanie szczegółów danych,
 • deduplikacja danych, 
 • transkrypcja nagrań audio.

Zadania do wykonania

Dzięki Amazon Mechanical Turk można  przeglądać zadania do wykonania, które przynoszą określone zyski. Wyceniane są one według poszczególnych czynników. Za ich wykonanie można otrzymać wynagrodzenie, które może wynosić od 0,04 $ do nawet 30 $ albo i więcej. Uwaga! Wykonywanie takich zadań nie jest łatwe. Niekiedy trzeba posiadać określone kwalifikacje, aby móc podjąć się wykonania określonych zadań. 

Comments are closed.

https://handbagmonster.com/laserem-w-zmarszczki-na-czym-polega-laserowe-odmladzanie-twarzy/ https://mainejug.org/marzysz-o-idealnie-gladkiej-skorze-ale-przeszkoda-sa-rozstepy-sprawdz-czym-sa-takie-zmiany-i-na-czym-polega-usuwanie-rozstepow-laserem/ https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/